Користиме колачиња на нашата веб страница. Со користењето на овој сајт, се согласувате со употребата на колачиња.

filter ikona
Филтрирај по:

Огласи

Активни 161

Фирма: Лукс

Регион: Скопски

Индустрија: Производство

Опис

Бидете дел од LUXFORM тимот! За растечките потреби на нашиот производен капацитет LUXFORM, лоциран во Комплекс Камник, Скопје, огласуваме слободно работно место на позицијата оператор на CNC машина. Заинтересираните кандидати можат да не контактираат н

Кон огласот

Фирма: Тест Најди Работа ДЕВ

Регион: Валандовски

Индустрија: EKO MEĐIMURJE d.d. - Hrvatska

Опис

TEST DEV

Кон огласот

Фирма: Тест Најди Работа ДЕВ

Регион: Богданци

Индустрија: EKO MEĐIMURJE d.d. - Hrvatska

Опис

TEST DEV MARIJA

Кон огласот

Фирма: Тест Најди Работа ДЕВ

Регион: Валандовски

Индустрија: EKO MEĐIMURJE d.d. - Hrvatska

Опис

TEST VACANCY ADD

Кон огласот

Фирма: Кристина - ДАМИЛ

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Салон за мебел Кристина ДАМИЛ има потреба од два продавача. Локација - Булевар Борис Трајковски Сите заинтересирани можат да испратат CV на tonikristina@hotmail.com или да се јават на 070 217 753 од 08:00 до 16:00 часот. Предност на кандидати со

Кон огласот

Фирма: Кристина - ДАМИЛ

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Салон за мебел DAMILTON - NATUZZI има потреба од два продавача. Сите заинтересирани можат да испратат CV на mihail@damilton.mk или да се јават на 071 258 153 од 08:00 до 16:00 часот. Предност на кандидати со претходно работно искуство во трговија со

Кон огласот

Фирма: Амплус Дооел

Регион: Скопски

Индустрија: Сметководство

Опис

- Сметководствено работење - Финансово работење - Материјално работење - Даноци - Плати - Сметководствена администрација - - Подготовка на финансиски извештаи - Финансики консалтинг - Раководење со тим од сметководители - Раководење и организација

Кон огласот

Фирма: САНО ДООЕЛ

Регион: Источна Македонија

Индустрија: Производство

Плата: 35000

Опис

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ САНО е лидер на пазарот на производи и услуги од област на сточарството. Со високо специјализирани вработени и најмодерни фабрики во Европа , Азија , и Америка , САНО обезбедува индивидуални оптимални решениа во исхраната на живот

Кон огласот

Фирма: Гинекаликс

Регион: Скопски

Индустрија: Фармација

Опис

Веледрогерија Гинекаликс има потреба од Дипломиран фармацевт

Кон огласот

Фирма: Супорт & Солушонс центер МК

Регион: Скопски

Индустрија: Информатичка технологија

Опис

Support and Solutions Center MK is a company who is working for large international clients, providing services in the domain of administration (related to logistics, technical administration), customer service, accountancy, IT, engineering, ... At S

Кон огласот

Фирма: Гинекаликс

Регион: Скопски

Индустрија: Медицина

Опис

Гинекаликс лабораторија има потреба од: Дипломиран молекуларен биолог

Кон огласот

Фирма: Инова Л.Т.Д Златко ДООЕЛ увоз-извоз Скопје

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Фирмата ИНОВА ЛТД чија основна дејност е големопродажба на водоводни, санитарни и канализациони материјали има потреба од следната работна позиција: МАГАЦИОНЕР Работни услови: -Работното место е од магацинот на ИНОВА ЛТД во Трубарево, Скопје -Работнот

Кон огласот

Фирма: ПЗУ д-р Африм

Регион: Скопски

Индустрија: Стоматологија

Плата: 30000

Опис

ПЗУ д-р Африм има потреба од сестра со работно искуство и полжен стручен испит. Вашето CV испратете го на drafrim@yahoo.com .

Кон огласот

Фирма: GEMMA INZENERING DOO SKOPJE

Регион: Скопски

Индустрија: Градежништво и Архитектура

Плата: 30000

Опис

Друштвото Гемма Инженеринг има потреба од: ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР Потребни квалификации вештини и способности: • Високо образование Градежен факултет • Работно искуство мин 5 години- оператива • Одлично познавање на AUTOCAD Работни задачи: Извршување акти

Кон огласот

Фирма: Council of Europe

Регион: Надвор од Македонија

Индустрија: Право

Опис

External recruitment competition Lawyer - North Macedonia Registry of the European Court of Human Rights Location: Strasbourg Reference: e005/2024 Are you a lawyer who wants to gain experience in an international Organisation working for human righ

Кон огласот

Фирма: Т.П. Марлборо

Регион: Охридски

Индустрија: Прехранбена

Плата: 29000

Опис

Маркетите Марлборо имаат потреба од нов кадар за работа. Се вработуваат двајца продавачи/ки со постојан работен однос кои не треба да поседуваат посебна стручна спрема. Искуството е предност и секако платата ќе го следи искуството. Плата од 27,000 до

Кон огласот

Фирма: Уни Лукс

Регион: Скопски

Индустрија: Прехранбена

Опис

Имаме потреба од дистрибутер на леб за реон Скопје. Дистрибуцијата се врши со комбе со Б категорија.

Кон огласот

Фирма: Сметководствено биро БАНИМЕКС

Регион: Скопски

Индустрија: Сметководство

Плата: 50.000

Опис

Самостојно извршување на сметководствени работи во рамки на развиена организациска структура: 1. Подготовка на документацијата, пресметки и калкуации 3. Книжења и подготовка на извештаи - основни средства, парични средства, залихи, обврски и побарувањ

Кон огласот

Фирма: Фирма

Регион: Скопски

Индустрија: Трговија

Опис

Фирма во Визбегово има потреба од административен работник/благајник.

Кон огласот

Фирма: ГрафоПром Битола

Регион: Битолски

Индустрија: Графичка

Опис

Работник за во печатница на штанц машина

Кон огласот